Events in Kołobrzeg

Promowane wydarzenia

lista wydarzeń

Obchody 35-lecia GSW i 20-lecia Stowarzyszenia Artystów - Grupa Kołobrzeg

Sobota, 4 luty 2023 - wtorek, 18 kwiecień 2023

Kołobrzeg Wystawy

Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu powołana została 1 lutego 1988 roku Uchwałą Miejskiej Rady Narodowej. Siedzibą jest parter prawego skrzydła ratusza - neogotyckiej budowli w centrum miasta.

Prowadzona była od początku przez państwa Adelę i Jerzego Ściesińskich. Od dnia 01.01.2002 dyrektorem galerii został Dariusz Kaleta.

Szczegóły wydarzenia

Chora na siebie

środa, 8 luty 2023 at 19:00

Kino DKF

Na pierwszy rzut oka Signe (w tej roli wschodząca gwiazda skandynawskiego kina Kristine Kujath Thorp, znana polskiej publiczności z filmu "Ninjababy") i Thomas wydają się być idealną parą.

Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego. Kiedy mężczyzna, będący aspirującym artystą, odnosi niespodziewany sukces, równowaga w związku zostaje zachwiana. 

Szczegóły wydarzenia

Plan na miłość

Sobota, 11 luty 2023 at 18:00

Kino DKF

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z Internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny - Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu.

Szczegóły wydarzenia

Zadziwiający kot Maurycy

Niedziela, 12 luty 2023 at 11:00

Poranki Młodego Widza

"Zadziwiający kot Maurycy" to pierwszy animowany film fabularny oparty na twórczości kultowego pisarza - Terry’ego Pratchetta, którego legendarny cykl "Świat Dysku" sprzedał się w liczbie przeszło 70 milionach egzemplarzy i znajduje się na liście stu najlepiej sprzedających się serii literackich w historii.
Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały.

Szczegóły wydarzenia

Ferie Zimowe w RCKu

Poniedziałek, 13 luty 2023 - czwartek, 23 luty 2023

Spotkania

Ferie zimowe z RCK 13-26.02.2023 r.

Szczegóły wydarzenia

Rzeka

środa, 15 luty 2023 at 19:00

Kino DKF

Rzeki od zawsze kształtowały Ziemię, przepływały przez kontynenty, rzeźbiły krajobraz, a także nasze potrzeby, kultury i sny.

Te arterie świata są tętnicami ludzkości – bogatym źródłem życia, bez którego człowiek, zwierzęta i rośliny szybko by wyginęły. Film jest spojrzeniem z lotu ptaka na związek ludzkości z rzekami. Zabiera nas w podróż w czasie i przestrzeni, pokazując rzeki w niespotykanej skali i z niezwykłej perspektywy.

Szczegóły wydarzenia

W Krainie Melodii - Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Niedziela, 19 luty 2023 at 18:00

Koncerty

"W krainie melodii" - to koncert jedynej w Polsce rodziny śpiewającej muzykę klasyczną.

W wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek usłyszycie państwo najpiękniejsze melodie z operetki min.: W rytm walczyka; Co się dzieje, oszaleję; Usta milczą, dusza śpiew; Graj cyganie, przeboje musicalowe jak: Śnić sen; Gdybym był Bogaczem; Przetańczyć całą noc, a także piękne standardy muzyki rozrywkowej, piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Poula Anki czy Luisa Armstronga.

Szczegóły wydarzenia