Wydarzenia on niedziela, 5 październik 2025
Promowane wydarzenia
Katarzyny Adamiak - Jaśnikowskiej i Jarosława Jaśnikowskiego "Dwoje"
Piątek, 19.09.2025 - piątek, 31.10.2025
WystawyW imieniu Twórców i Organizatorów serdecznie zapraszamy na wernisaż (19 września 2025 r.) oraz wystawę prac Katarzyny Adamiak - Jaśnikowskiej i Jarosława Jaśnikowskiego, zatytułowaną „Dwoje”, która potrwa od 19 września do 31 października 2025 r.
- Wernisaż: 19.09.2025 r. godz. 18:00 (piątek)
- Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu
- Termin wystawy: 19.09 – 31.10.2025 r.
Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska i Jarosław Jaśnikowski tworzą w odmiennych, lecz komplementarnych nurtach malarstwa realistycznego, które łączy mistrzowski warsztat i narracyjność. Katarzyna skupia się na intymnych portretach i nastrojowych pejzażach, gdzie światło i przestrzeń stają się nośnikami emocji. Jarosław buduje wizjonerskie kompozycje, pełne detalu w fantastycznej steampunkowej estetyce, otwierając przed widzem światy pełne symboli. Razem ich twórczość układa się w dialog między refleksją wewnętrzną a wyobrażeniem o alternatywnej rzeczywistości.
Poranki Młodego Widza
Niedziela, 5.10.2025 at 11:00
TeatrPo wakacyjnej przerwie, wracają wyczekiwane przez naszą najmłodszą widownię Poranki Młodego Widza.
W październiku zobaczymy dwa spektakle z tego cyklu. W niedzielę, 5 października Teatr Barnaby wystawi spektakl "Calineczka", natomiast 19 października zaprosimy do sali widowiskowej RCK na spektakl "BłyskŁawica" w wykonaniu Teatru Gili Gili.
Dwie połówki pomarańczy
Niedziela, 5.10.2025 at 16:00
TeatrZapraszamy na rewelacyjną komedię w doskonałej obsadzie. "Dwie połówki pomarańczy" - Kkmedia, która rozbawi Was do łez! Miłość, tajemnice i humor na najwyższym poziomie!
Co się dzieje, gdy w jednym hotelowym pokoju spotykają się cztery kobiety - wdowa, psycholog, zbuntowana młoda dziewczyna i... babcia, której nie da się zatrzymać? "Dwie połówki pomarańczy" to komedia, która rozbawia, wzrusza i zaskakuje od pierwszej do ostatniej sceny! Na jaw wychodzą sekrety, które zmieniają wszystko. Czy miłość naprawdę trwa wiecznie? Czy prawda zawsze jest najważniejsza? I jak bardzo jedna babcia potrafi namieszać w życiu?