Piast Superstars - Realizacja zdjęć do teledysku "Na Kołobrzeg!". Kołobrzeg, plaża przy Kamiennym Szańcu, 22.07.2021 r. 22 lipca na plaży przy Kamiennym Szańcu gościliśmy przedstawicieli Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. W ramach realizowanego przez tę instytucję projektu edukacyjnego pt.: „Piast Superstars” powstawał w naszym mieście teledysk do utworu pt.: „Na Kołobrzeg!”. Zarówno piosenka, jak i klip opowiada o wyprawach Bolesława III Krzywoustego na kołobrzeski gród. W rolę piastowskiego księcia wcielił się wokalista zespołu TSA, Marek Piekarczyk. RCK było oficjalnym partnerem projektu. W realizacji klipu uczestniczyli także kołobrzeżanie – odtwórcy historyczni i pasjonaci. Przedsięwzięcie "Piast Superstars” wsparła Fundacja PZU oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego (TA INFORMACJA JEST OBLIGO). Efekty kołobrzeskich zdjęć poznamy niebawem.

Piast Superstars - Realizacja zdjęć do teledysku "Na Kołobrzeg!". Kołobrzeg, plaża przy Kamiennym Szańcu, 22.07.2021 r. 22 lipca na plaży przy Kamiennym Szańcu gościliśmy przedstawicieli Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

W ramach realizowanego przez tę instytucję projektu edukacyjnego pt.: „Piast Superstars” powstawał w naszym mieście teledysk do utworu pt.: „Na Kołobrzeg!”.

Zarówno piosenka, jak i klip opowiada o wyprawach Bolesława III Krzywoustego na kołobrzeski gród. W rolę piastowskiego księcia wcielił się wokalista zespołu TSA, Marek Piekarczyk.

RCK było oficjalnym partnerem projektu. W realizacji klipu uczestniczyli także kołobrzeżanie – odtwórcy historyczni i pasjonaci. Przedsięwzięcie "Piast Superstars” wsparła Fundacja PZU oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego (TA INFORMACJA JEST OBLIGO). Efekty kołobrzeskich zdjęć poznamy niebawem.