Events from Koncerty category

Promowane wydarzenia

lista wydarzeń

Koncert zespołu NIECHĘĆ

Piątek, 14.04.2023 at 19:00

Koncerty

Niechęć zaprasza na pierwszą (i jednocześnie ostatnią!) w 2023 roku klubową trasę koncertową. Jesienią zespół zaszyje się w studio, by zarejestrować kolejną płytę. Na kwietniowych koncertach usłyszycie ów nadchodzący album niemal w całości (ponad 40 min premierowego materiału)...

Szczegóły wydarzenia

Koncert FADO z udziałem kwartetu smyczkowego Virtuoso

Czwartek, 20.04.2023 at 19:00

Koncerty

Zé Maria muzykę Fado ma we krwi. Jego śpiew jest melodyjny oraz wytworny, jednocześnie współczesny i przywołujący tradycję.

Wszechstronny, ale zawsze wierny prawdzie słów, które śpiewa. Urodzony w 1988 roku, w rodzinie, w której Fado i sztuka miały na niego silny wpływ. Zé zaczął śpiewać w młodym wieku.

Szczegóły wydarzenia

Janusz Olejniczak - Recital Legendy Fortepianu

Piątek, 21.04.2023 at 19:00

Koncerty

78 rocznicę zakończenia walk z o nasze miasto uczcimy w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu popołudniowym recitalem fortepianowym wyjątkowego gościa. Legendarny najmłodszy laureat VIII edycji Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 1970 roku, obecnie członek jury tegoż konkursu, wirtuoz od ponad 50 lat podróżujący po świecie i promujący muzykę oraz kulturę polską, pedagog, aktor, słowem - Janusz Olejniczak.

Szczegóły wydarzenia