Nowe warsztaty

Od nowego roku szkolnego Regionalne Centrum Kultury, oprócz wznowienia działalności dotychczasowych pracowni, zaprasza kołobrzeżan i gości naszego miasta do udziału w nowych projektach.

Pierwszy z nich to zajęcia z malarstwa i rysunku, prowadzone przez magistra sztuki Dariusza Mazura. Adresowane są do dzieci od lat 9, młodzieży oraz osób dorosłych, które chcą spróbować swoich sił w tych dziedzinach sztuki. Koszt czterogodzinnego bloku zajęć to 10 zł/os. Spotkania odbywać się będę w sali konferencyjnej RCK przy ul. Solnej 1 w Kołobrzegu.

Ofertę rozszerza ponadto pracownia muzyczna Skarbiec (piwnica Ratusza). Do stałej współpracy poszukujemy przede wszystkim zespołów lub solistów grających rocka. Oprócz bezpłatnego dostępu do wyposażonej sali prób RCK umożliwi też występy na swoich scenach oraz, w przyszłym sezonie, jako suport przed gwiazdami koncertującymi na deskach kołobrzeskiego amfiteatru.

Chętnych do udziału w projektach RCK prosimy o kontakt z sekretariatem osobiście, pod numerem telefonu: 94 352 49 49, adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.