Events on niedziela, 2 październik 2022

lista wydarzeń

Spektakl "Ignatek szuka przyjaciela"

Niedziela, 2 październik 2022 at 11:00

Teatr

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. W niedzielę 2 października 2022 o godz. 11.00 w sali widowiskowej RCK zaprezentujemy spektakl „Ignatek szuka przyjaciela” w wykonaniu Teatru Lalki Tęcza ze Słupska. Po spektaklu spotkanie z aktorami.

Ignatek to sympatyczny kościotrup. Sam jednak uważa się za brzydkiego… W dodatku jest szkieletem – ciężko w takiej sytuacji znaleźć przyjaciół. Pierwsze wyjście do szkoły, do przedszkola – to zawsze spotkanie nowych ludzi, wśród których trzeba odnaleźć siebie.

Szczegóły wydarzenia

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod Dyrekcją Agnieszki Duczmal, Jarosław Żołnierczyk - Skrzypce

Niedziela, 2 październik 2022 at 18:00

Koncerty

 

Pomyłki być nie może! Orkiestra Kameralna Polskiego Radia jest jednym z najwspanialszych zespołów naszych czasów... ”The Gazette”, Montreal

Zapraszamy Państwa na prawdziwie koncertowe otwarcie sezonu jesiennego w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia AMADEUS pod dyrekcją bez wątpienia najsłynniejszej polskiej dyrygentki Agnieszki Duczmal, nagrodzonej wieloma prestiżowymi nagrodami w Polsce i na świecie. Tylko w ostatnich latach Agnieszkę Duczmal uhonorowano m.in. Złotym Fryderykiem w kategorii muzyki poważnej za całokształt pracy artystycznej (2018) oraz prestiżową nagrodą Polskiego Radia - Diamentową Batutą za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dyrygentury i rozsławianie polskiej muzyki za granicą (2021).

Szczegóły wydarzenia