Wrzuć na luz - spektakl

Niedziela, 20 czerwiec 2021

Teatr

Informacja o cenie

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie RCK, ul. Solna 1. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce wydarzenia

Sala widowiskowa
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na musical „Wrzuć na luz” przygotowany przez uczniów kołobrzeskich szkół pod kierownictwem Kamila Czarneckiego.

Odpalamy absolutny Hit tego lata, broadwayowski musical "Be More ChiLL" czyli "Wrzuć Na Luz".

Aleksandra Sak z 25-osobową grupą młodzieży przygotowała musical „Wrzuć na luz”. Wszystko w ramach działań Kołobrzeskiej Strefy Młodzieży, której koordynatorem jest Kamil Czarnecki, tancerz, choreograf, aktor.

"Wrzuć na luz!" to broadwayowy musical opowiadający o przeżyciach i problemach nastoletniego chłopaka, który ze względu na presję rówieśników stara się być "kimś ". Głównym bohater chodzi do liceum, gdzie popularni uczniowie uważają go za ofermę . Próbuje zaimponować Christine - dziewczynie, w której skrycie się podkochuje, i w tym celu kupuje od dilera tabletkę SQUIP - superinteligentny komputer z Japonii, który podpowiada mu, jak stać się popularnym. Od tego momentu akcja nabiera tempa i Jeremy wplątuje się w coraz więcej kłopotów.

To krótkie streszczenie fabuły musicalu. Młoda Aleksandra Sak jest jego reżyserem, ale również głównym choreografem, a wraz z 25-osobową.

Serdecznie zapraszamy.

  • 20.06.2021: 16:00 i 19.00
  • 27.06.2021: 16:00 i 19.00