Events on wtorek, 27 lipiec 2021

lista wydarzeń

Alejka Kolekcjonerska

Sobota, 22 maj 2021 - niedziela, 19 wrzesień 2021

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce.

Szczegóły wydarzenia

Jarmark Solny

Piątek, 9 lipiec 2021 - środa, 4 sierpień 2021

Kołobrzeg Spotkania

Tegoroczny Jarmark Solny rusza już 11 lipca w niedzielę i potrwa do środy 4 sierpnia 2021 r. W tym roku organizatorem Jarmarku Solnego jest Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Na czas Jarmarku Solnego zostanie wyłączony z ruch kołowy między ratuszem, bazyliką, a urzędem miasta. Tu, wzdłuż zamienionych w deptak ulic stanie po raz pierwszy aż 36 domków - straganów z rękodziełem, wyrobami regionalnymi, pamiątkami itd.

Szczegóły wydarzenia

Joanna Sierko - Filipowska - Malarstwo

Piątek, 16 lipiec 2021 - sobota, 28 sierpień 2021

Kołobrzeg Wystawy

Joanna Sierko - Filipowska urodziła się w 1960 roku. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Grafiki ASO w Warszawie w pracowni warsztatowej prof. Haliny Chrostowskiej oraz pracowni malarstwa prof. Jerzego Tchórzewskiego.

W 1986 r. otrzymała stypendium twórcze przyznane przez Ministra Kultury i Sztuki.

Szczegóły wydarzenia