Events on piątek, 16 lipiec 2021

lista wydarzeń

Alejka Kolekcjonerska

Sobota, 22 maj 2021 - niedziela, 19 wrzesień 2021

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce.

Szczegóły wydarzenia

Jarmark Solny

Piątek, 9 lipiec 2021 - środa, 4 sierpień 2021

Kołobrzeg Spotkania

Tegoroczny Jarmark Solny rusza już 11 lipca w niedzielę i potrwa do środy 4 sierpnia 2021 r. W tym roku organizatorem Jarmarku Solnego jest Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Na czas Jarmarku Solnego zostanie wyłączony z ruch kołowy między ratuszem, bazyliką, a urzędem miasta. Tu, wzdłuż zamienionych w deptak ulic stanie po raz pierwszy aż 36 domków - straganów z rękodziełem, wyrobami regionalnymi, pamiątkami itd.

Szczegóły wydarzenia

RCK DobreTony

Piątek, 16 lipiec 2021

Kołobrzeg Koncerty

Małe koncerty mają swój urok i w nieoczywisty sposób są najlepsze. Nawet z pewnymi ograniczeniami. Letnia atmosfera, bliskość morza, odpoczynek i spotkania na świeżym powietrzu przy dobrych tonach. To wszystko składa się na nowy cykl koncertów organizowanych na scenie plenerowej RCK.

Szczegóły wydarzenia

II Festiwal Artystów Ulicy Sea of Art

Piątek, 16 lipiec 2021 - niedziela, 25 lipiec 2021

Kołobrzeg Teatr

Sea of Art to festiwal teatru ulicznego i nowego cyrku. Prezentowane w przestrzeni miejskiej wydarzenia adresowane będą do widzów w każdym wieku. Sztuka uliczna bawi, wzbudza emocje, zaciera granice między widzami i artystami, udowadnia, że kultura może być powszechna i naprawdę dla każdego. W tym roku spotkamy się w dwa weekendy lipcowe. Zapraszamy na morze sztuki i dobrej zabawy. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

Szczegóły wydarzenia

Joanna Sierko - Filipowska - Malarstwo

Piątek, 16 lipiec 2021 - sobota, 28 sierpień 2021

Kołobrzeg Wystawy

Joanna Sierko - Filipowska urodziła się w 1960 roku. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Grafiki ASO w Warszawie w pracowni warsztatowej prof. Haliny Chrostowskiej oraz pracowni malarstwa prof. Jerzego Tchórzewskiego.

W 1986 r. otrzymała stypendium twórcze przyznane przez Ministra Kultury i Sztuki.

Szczegóły wydarzenia