Events on środa, 23 czerwiec 2021

lista wydarzeń

Alejka Kolekcjonerska

Sobota, 22 maj 2021 - niedziela, 19 wrzesień 2021

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce.

Szczegóły wydarzenia

Jan Norbert Dubrowin MALARSTWO

Piątek, 28 maj 2021 - piątek, 9 lipiec 2021

Kołobrzeg Wystawy

Jan Dubrowin urodził się w 1957 roku. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie ASP). Dyplom uzyskał w 1981 roku z zakresu tkaniny unikatowej. Od tego czasu uczestniczył we wszystkich wystawach środowiskowych.

Szczegóły wydarzenia

Spektakl "Magiczny świat Pottera"

środa, 23 czerwiec 2021

Kołobrzeg Teatr

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu oraz Stowarzyszenie Taneczno - Sportowe Vigor zapraszają na spektakl pt. "Magiczny świat Pottera" . Sala widowiskowa RCK, ul. Solna 1.

Szczegóły wydarzenia

Śniegu już nigdy nie będzie

środa, 23 czerwiec 2021 g. 19:00

Kołobrzeg Kino

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON - atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet.

Szczegóły wydarzenia

Kołobrzeska Kupała - spektakl taneczny

środa, 23 czerwiec 2021 g. 22:00

Kołobrzeg Teatr

Rozpalająca wyobraźnię walka ciemności i światła osadzona w pomorskiej obrzędowości sprzed tysiąca lat. W środę, 23 czerwca, o godz. 22.00 zapraszamy na spektakl taneczny p.t.: "Kołobrzeska Kupała”, który odbędzie się na Skwerze Pionierów. Widowisko łączy w sobie ideę teatru ulicznego, flash-mobu oraz tańca spontanicznego.

Szczegóły wydarzenia