Events from Teatr category

lista wydarzeń

Spektakl "Magiczny świat Pottera"

środa, 23 czerwiec 2021

Kołobrzeg Teatr

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu oraz Stowarzyszenie Taneczno - Sportowe Vigor zapraszają na spektakl pt. "Magiczny świat Pottera" . Sala widowiskowa RCK, ul. Solna 1.

Szczegóły wydarzenia

Kołobrzeska Kupała - spektakl taneczny

środa, 23 czerwiec 2021 g. 22:00

Kołobrzeg Teatr

Rozpalająca wyobraźnię walka ciemności i światła osadzona w pomorskiej obrzędowości sprzed tysiąca lat. W środę, 23 czerwca, o godz. 22.00 zapraszamy na spektakl taneczny p.t.: "Kołobrzeska Kupała”, który odbędzie się na Skwerze Pionierów. Widowisko łączy w sobie ideę teatru ulicznego, flash-mobu oraz tańca spontanicznego.

Szczegóły wydarzenia

Wrzuć na luz - spektakl

Niedziela, 27 czerwiec 2021

Kołobrzeg Teatr

Ekipa jest już gotowa! Już niedługo odpalamy absolutny Hit tego lata _ Be More ChiLL _ Kołobrzeska młodzież w broadwayowskim musicalu _ Wrzuć Na Luz _

Szczegóły wydarzenia

Oto człowiek - spektakl baletowy

środa, 30 czerwiec 2021

Kołobrzeg Teatr

W środę, 30 czerwca zapraszamy na wydarzenie organizowane przez International Dance Academy w Kołobrzegu. Tego dnia zaprezentujemy premierowy spektakl baletowy p.t.: „Oto człowiek” w choreografii Karoliny Cichy-Szromnik i wykonaniu uczniów szkoły.

Szczegóły wydarzenia

Spektakl KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI

Czwartek, 7 lipiec 2022 g. 17:00

Kołobrzeg Teatr

Znany i lubiany przez małych teatromaniaków Wędrowny Teatr Lalek „Małe Mi” zaprasza na pięć pięknych historii, przypowieści, bajek filozoficznych oraz mądrości z różnych stron świata, które Księżyc w czasie swych podróży po świecie wysłuchuje, zbiera i Gwiazdom opowiada.

Szczegóły wydarzenia