Contact Us!

23 maja 2017 , godz. 17.00, sala widowiskowa RCK
„WIOSENNE PO(D)RYWY” - kabaret Pend-do-lini Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kołobrzegu oraz
"Ekologia@Glamour” - pokaz mody dwóch stylów w wykonaniu uczestników Kołobrzeskiego Klubu Seniora i dziennego Domu Pomocy dla Seniorów.


    Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na atrakcyjne popołudnie przygotowane przez aktywnych kołobrzeskich seniorów. Wraz z kołobrzeskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku i kabaretem Pend-do-lini zapraszamy na program kabaretowy pt. „Wiosenne po(d)rywy”, bo jak śpiewa inny polski kabaret (Rak): „Jesień jak zawsze jest smutna, lato to czas do radości, zima jest dobra dla dzieci, a wiosna sprzyja miłości”. " Wiosenne po(d)rywy " to program satyryczny dotyczący aktualnych problemów społeczno - politycznych ........ i nie tylko.


Kabaret Pend-do-lini wystąpi w  składzie: Jadwiga Wawrzonek, Maria Mołodowicz, Zofia Matys i Teresa Brzozowska. Program przygotował i wyreżyserował Zbyszek Mieszczak. Kabaret Pend-Do-Lini Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kołobrzegu powstał w marcu 2015 roku. Tworzą go 4 panie: Maria Mołodowicz, Jadwiga Wawrzonek, Zofia Matys i Teresa Brzozowska Program reżyseruje, pisze teksty i opracowuje Zbyszek Mieszczak. Kabaret bawił swoimi występami publiczność kołobrzeską między innymi podczas IV Kołobrzeskich Senioraliów Uniwersytetu Trzeciego Wieku  i Dnia Seniora, wystąpił również w  I Przeglądzie Teatrów i Kabaretów UTW województwa zachodniopomorskiego INDEX 2016, gdzie otrzymał wyróżnienie za odwagę w poruszaniu aktualnych tematów (kwiecień 2016).


    Dodatkową atrakcją będzie pokaz mody dwóch stylów: eko i glamour pt. „Ekologia@Glamour” przygotowany przez uczestników Kołobrzeskiego Klubu Seniora i Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów. Kołobrzeski Klub Seniora jest miejscem spotkań mieszkańców Kołobrzegu w wieku 60 i więcej lat, nieaktywnych zawodowo. Uczestnictwo w Klubie jest nieodpłatne. Klub rozpoczął działalność 19 września 2016 r. w ramach Sekcji AKYWNY SENIOR prowadzonej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu.  


Działalność Klubu koncentruje się na organizacji różnych form aktywności Seniorów oraz na integracji pomiędzy Seniorami, a środowiskiem lokalnym. Klub wspiera rozwój zainteresowań i pasji uczestników, promuje twórczą kreatywność oraz proekologiczne spojrzenie na otaczający nas świat. Połączeniem tych elementów jest między innymi przygotowany przez Seniorów pokaz mody na które w imieniu Klubu serdecznie zapraszamy.
    Zapraszamy we wtorek 23 maja o godz. 17.00 do sali widowiskowej RCK. Bilety w cenie 1 zł do nabycia w kasie. 

 

 

 

Baza materiałów wideo

loading...

Wspierają Nas

Fundacja WPN

Fundacja WPN

Aquarius Hotel SPA*****

Aquarius Hotel SPA*****

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

kd

Kultura Dostępna

MWiK Kołobrzeg

MWiK Kołobrzeg

infoludek.pl

infoludek.pl

Jaxa Reklama

Jaxa Reklama

Joldruk

JoloDruk - Usługi Poligraficzne

miastokolobrzeg.pl

miastokolobrzeg.pl

Piekarnia - Cikiernia NIZIOŁ

Piekarnia - Cikiernia NIZIOŁ

Olymp 2

Olymp 2 Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg

spacerem.pl

spacerem.pl

sprzatamy.com

sprzatamy.com

Villa Meduza - Kołobrzeg

Villa Meduza - Kołobrzeg

Telewizja Kablowa Kołobrzeg

Telewizja Kablowa Kołobrzeg

Previous Next Play Pause