Contact Us!

V Kołobrzeskie SENIORALIA -  DNI SENIORA
15 – 16  września 2017
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta

 


Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kołobrzegu i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta mają zaszczyt zaprosić na V Kołobrzeskie Senioralia - Dni Seniora

SENIORALIA to okazja do spotkania w jednym miejscu przedstawicieli wielu UTW, oraz innych ugrupowań senioralnych. Senioralia mają na celu tworzenie nowych i rozwijanie istniejących już wzajemnych relacji UTW z regionu oraz stwarzają możliwość  prowadzenia efektywnych, partnerskich działań w przyszłości. W programie uroczystej inauguracji, która odbędzie się 15 września o godz. 11.00 w sali widowiskowej RCK poza oficjalnymi wystąpieniami przedstawicieli władz samorządowych i ugrupowań senioralnych,  znajdzie się debata na temat przyszłości polityki senioralnej w Polsce oraz wykład. Po oficjalnym otwarciu Senioraliów i symbolicznym wręczeniu kluczy do miasta Seniorom, w drugim dniu 16 września o godz. 11.00 ulicami miasta i promenadą nadmorską przemaszeruje barwny korowód, by dotrzeć pod budynek RCK gdzie na scenie plenerowej od godz. 12.30 rozpocznie się pokaz mody z kolekcją kołobrzeskich butików "AVANTI" (Pasaż "Parsęta", ul. Łopuskiego 27/3A) i "Sklep na Zakręcie" ul. Łopuskiego 1 oraz prezentacje artystyczne zespołów działających w ramach Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Kołobrzegu i innych miast Polski. W Kołobrzegu wystąpią gościnnie:  Zespół Śpiewaczy „Jagienki” z Bogdańca, zespoły taneczne„Gracja” i „Volare” z  Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Koszalińskiej, Zespół śpiewaczy ANIMANDO Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowogardzie, chór żeński „Kanon” i  zespół taneczny „Arabeska” ze Szczecina, zespół taneczno-teatralny Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Barlinku, Zespół Śpiewaczy „Maliny” z Golczewa. Nie zabraknie również reprezentantów gospodarzy V Senioraliów – Dni Seniora czyli zespołu śpiewaczego RETROWIANKI z  UTW w Kołobrzegu.

V SENIORALIA są współfinansowane przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Prezydenta Miasta Kołobrzeg, Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu, Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. Zapraszamy członków Uniwersytetu z Kołobrzegu i okolic oraz wszystkich chętnych do obejrzenia prezentacji artystycznych seniorów w dn. 16 września o godz. 12.30 na scenie plenerowej RCK. Wstęp wolny!

 

Baza materiałów wideo

loading...

Wspierają Nas

Fundacja WPN

Fundacja WPN

Aquarius Hotel SPA*****

Aquarius Hotel SPA*****

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

kd

Kultura Dostępna

MWiK Kołobrzeg

MWiK Kołobrzeg

infoludek.pl

infoludek.pl

Jaxa Reklama

Jaxa Reklama

Joldruk

JoloDruk - Usługi Poligraficzne

miastokolobrzeg.pl

miastokolobrzeg.pl

Piekarnia - Cikiernia NIZIOŁ

Piekarnia - Cikiernia NIZIOŁ

Olymp 2

Olymp 2 Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg

spacerem.pl

spacerem.pl

sprzatamy.com

sprzatamy.com

Villa Meduza - Kołobrzeg

Villa Meduza - Kołobrzeg

Telewizja Kablowa Kołobrzeg

Telewizja Kablowa Kołobrzeg

Previous Next Play Pause