Contact Us!

W najbliższy poniedziałek, 17 lipca o godz. 16:00 na scenie plenerowej RCK odbędzie się prezentacja książki dla dzieci „Siedem przygód Rozalii Grozy” autorstwa Justyny Bargielskiej. Wyjątkowe przedstawienie będzie miało formę teatralnego widowiska z udziałem Kazia Sponge’a oraz Anny Makowskiej-Kowalczyk. Wstęp wolny. Zapraszamy! 

Wiosna filmów w Polsce 
10-14.05.2017, sala widowiskowa RCK, ul. Solna 1
Karnet na 7 filmów – 50 zł, bilet na 1 seans – 10 zł

 

Znamy już laureatów honorowych kołobrzeskich nagród filmowych

Podczas 6. Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego „Suspense Film Festival” jak co roku przyznane zostaną nagrody „Ikona  Kina” oraz „Latarnik”. W programie Festiwalu znajdą się ciekawe filmowe propozycje w sekcjach Polskie Kino Sensacyjne, Popołudnia z serialem HBO, Nocny Maraton Filmowy oraz KINO ŚWIAT przedstawia KINO EMOCJI, a także filmy zakwalifikowane do trzech konkursów filmowych.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cylu podróżnczego "Za horyzontem". 18 maja (czwartek) o g. 19:00 gościem będzie Natalia Mileszyk, która opowie o swojej podróży do Iranu 

 

Bilety w cenie 5zł dostępne w kasie RCK

Już 8 maja 2017 roku spotkamy się w Regionalnym Centrum Kultury aby świętować wspólnie Dzień Europy. Z tej okazji, wzorem ubuiegłych lat, zapraszamy wszystkich chętnych na przegląd filmów europejskich. W przerwie między seansami filmowymi zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej.
Koło fortuny znów pójdzie w ruch, a poprawne odpowiedzi gwarantować będą ciekawe nagrody. Nie zabraknie także żółtych kwiatów, które jak co roku, będziemy rozdawać naszym gościom. Przygotowaliśmy trzy seanse filmowe.
Dla dzieci o godzinie 10:00, dla młodzieży o godzinie 12:00 oraz dla widzów dorosłych o 17:00. Darmowe wejściówki na filmy odebrać będzie można w godzinach otwarcia kasy Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

 

Zapraszamy na podsumowanie projektu „SZTUKA W SŁUŻBIE DUCHA I CIAŁA”

17.06.2017, sobota, godz. 16.00
foyer i sala widowiskowa Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu
Organizator: Fundacja SZTUKA DLA ŻYCIA z Kołobrzegu

W dniach 19-22 maja 2017 zapraszamy na Weekend z 14. Millennium Docs Against Gravity. To jeden z najważniejszych festiwali kina dokumentalnego w Europie, nagrodzony przez Polski Instytut Sztuki Filmowej jako najważniejsze międzynarodowe wydarzenie filmowe w Polsce.


W ciągu trzech dni zaprezentujemy sześć pełnometrażowych, znakomitych filmów dokumentalnych udostępnionych przez organizatora.


Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na kolejne spotkanie podróznicze w ramach cyklu "Za Horyzontem".
27 kwietnia (czwartek) o 19:00 naszym gościem będzie Agnieszka Rostkowska. Tytul spotkania: Calais - obóz dla uchodźców, wokół którego narosły legendy
 
Bilety w cenie 5zł dostępne w kasie RCK
Zapraszamy!
 
Spotkanie organizowane wspólnie z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct - Kołobrzeg

 

W związku z przekazaniem amfiteatru w Kołobrzegu pod zarząd Regionalnego Centrum Kultury, szukamy na okres wakacyjny food trucków, które mogłyby stanąć przed obiektem. Zachecamy do składania ofert.

Ogłoszenie - link

Baza materiałów wideo

loading...

Wspierają Nas

Fundacja WPN

Fundacja WPN

Aquarius Hotel SPA*****

Aquarius Hotel SPA*****

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

kd

Kultura Dostępna

MWiK Kołobrzeg

MWiK Kołobrzeg

infoludek.pl

infoludek.pl

Jaxa Reklama

Jaxa Reklama

Joldruk

JoloDruk - Usługi Poligraficzne

miastokolobrzeg.pl

miastokolobrzeg.pl

Piekarnia - Cikiernia NIZIOŁ

Piekarnia - Cikiernia NIZIOŁ

Olymp 2

Olymp 2 Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg

spacerem.pl

spacerem.pl

sprzatamy.com

sprzatamy.com

Villa Meduza - Kołobrzeg

Villa Meduza - Kołobrzeg

Telewizja Kablowa Kołobrzeg

Telewizja Kablowa Kołobrzeg

Previous Next Play Pause