Contact Us!

ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ

Pchła Szachrajka
Percepcja Koła, cz. 2
Rajmund rysuje
Dharma
Percepcja koła

Więcej materiałów na naszym kanale YOUTUBE.

Szanowni widzowie DKF „Sztorm”

w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta

 

 

Jesteśmy z Państwem od ponad 10 lat. Staramy się, aby nasza oferta filmowa była na najwyższym poziomie artystycznym oraz technicznym. W ostatnich miesiącach miały miejsce pojedyncze awarie projektora służącego do prezentacji filmów. Okazuje się, że nawet zaawansowana technologia może być zawodna. Jest nam bardzo przykro z tego powodu, niestety takie sytuacje są nie do przewidzenia. Bardzo przepraszamy za kłopot i rozczarowanie związane z niedokończeniem projekcji.

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu rozpoczęło już procedurę zmierzającą do wymiany projektora na nowe urządzenie, jednak proces ten zajmie kilka miesięcy. Mieliśmy dylemat: czy w związku z tym zawiesić seanse filmowe do tego czasu, czy jednak utrzymać działalność DKF „Sztorm”. Podjęliśmy ryzyko i nie przerywamy działalności, ponieważ nie chcemy pozbawić naszych widzów możliwości oglądania ambitnej produkcji filmowej z całego świata.

Do czasu wymiany projektora na nowy zapraszamy Państwa na kolejne filmy w ramach DKF „Sztorm”, licząc że żadna awaria nie przerwie seansu. Jednak z góry przepraszamy, jeśli ponownie dojdzie do takiej sytuacji. Prosimy o cierpliwość, wyrozumiałość i...liczymy na Waszą obecność.