Contact Us!

28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU

12.01.2020 PLAC RATUSZOWY/Hala Milenium/

WIATR W ŻAGLE”

 

WIATR W ŻAGLE”

28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W KOŁOBRZEGU

DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ

 

 

 

GRAMY BO LUBIMY

DLA RATOWANIA ZDROWIA I ŻYCIA DZIECI


Wy grajcie razem z nami, przybywajcie całymi rodzinami i świetnie się bawcie, wspierając jednocześnie ratowanie zdrowia i życia dzieci!


Poniżej przedstawiamy godziny i miejsca poszczególnych wydarzeń:

Hala Milenium:

  • 16.00 - 19.00 Występy grup tanecznych i muzycznych - RCK.

  • 19.00 Koncert Zespołu RAZ, DWA, TRZY.


Antresola - Hala Milenium:

  • 16.00 - 20.00 Strefa bufetu - Wiesia i Koleżanki.


Basen:

  • 10.00 - 12.00 Sztafeta Pływacka 6-cio osobowa dla dorosłych - Miejski Klub Pływacki.

  • 14.00 - 16.00 Nurkowanie - Centrum Nurkowe BlueDive.


Duża sala konferencyjna:

  • 10.00 - 12.00 Warsztaty taneczne dla dzieci i dorosłych - Klub Tańca Sportowego „Amber".

  • 12.00 - 17.00 Animacje dla dzieci - Asia Janus, Arleta Korzeniewska, Agnieszka Maciejewska.


Hol główny:

  • 12.00 - 14.00 Hotel Leda pokazy gastronomiczne.

  • 14.00 - 16.00 Diune, Marine i Sand Hotel pokazy gastronomiczne.

  • 12.00 - 18.00 Fotobudka.

  • 12.00 - 18.00 Stoisko DOZ - pomiar ciśnienia, herbatki z DOZ-zielnika.

  • 18.00 - 19.00 Losowanie nagród z loterii.


Sala Fitness:

  • 10.00 - 13.00 Milenium Klub Fitness.

  • 13.00 -18.00 Słuchacze Zespołu Szkół Policealnych "MEDYK" w Kołobrzegu:

    • masaż kręgosłupa lub wybranej części ciała,

    • zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne rąk i paznokci,

    • resuscytacja krążeniowo-oddechowa AED,

    • zabiegi relaksacyjne i antydepresyjne,

    • wybrane techniki arteterapii i scrapbooking.


Boiska do Mini Piłki Nożnej - Akademia Piłkarska KOTWICA K-g:

  • 09.00 - rozpoczęcie turnieju w I kategorii (2010 i młodsi).

  • 11.30 - rozpoczęcie turnieju w II kategorii (2007 i młodsi).

  • 14.00 - rozpoczęcie turnieju w III kategorii (2004 i młodsi).

  • 16.30 - rozpoczęcie turnieju w IV kategorii (2004 i młodsi).


Sala Zapaśnicza:

  • 13.00 - 15.00 Zajęcia z Władysławem Olejnikem - UKS Zapasy Kołobrzeg

  • 16.00 - 18.00 Otwarty trening taekwon-do i samoobrony - Szkoła Taekwon-do Jul-Dong.
    Trener Mirosław Pękul VI.


Sala Taneczna - prowadząca Karina Dmyterko:

  • 12.00 - 12.45 CARDIO - trening z ciężarem własnego ciała.

  • 13.00 - 13.45 CARDIO - trening z ciężarem własnego ciała.

  • 14.00 - 14.45 Zumba dla dzieci.


Sala OPP ul. Mazowiecka 1:

  • 08.00 - 17.30 Turniej badmintona amatorów.

 

Wspierają Nas

Fundacja WPN

Fundacja WPN

Aquarius Hotel SPA*****

Aquarius Hotel SPA*****

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

kd

Kultura Dostępna

MWiK Kołobrzeg

MWiK Kołobrzeg

infoludek.pl

infoludek.pl

Jaxa Reklama

Jaxa Reklama

Joldruk

JoloDruk - Usługi Poligraficzne

miastokolobrzeg.pl

miastokolobrzeg.pl

Piekarnia - Cikiernia NIZIOŁ

Piekarnia - Cikiernia NIZIOŁ

Olymp 2

Olymp 2 Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg

Radio Kołobrzeg

spacerem.pl

spacerem.pl

sprzatamy.com

sprzatamy.com

Villa Meduza - Kołobrzeg

Villa Meduza - Kołobrzeg

Telewizja Kablowa Kołobrzeg

Telewizja Kablowa Kołobrzeg

Anwil Grupa Orlen
Previous Next Play Pause

Kołobrzeg 360